HEMEN TIKLA, İLETİŞİME GEÇ 700 TL BONUS PUAN KAZAN

  Red(Kırmızı) Tur

  Türkçe ve İngilizce Konuşan Rehberimiz şirketimize ait servis ile saat 09:30 ile 09:45 arasında sizleri otellerinizden alır ve ilk durağımız Ürgüp Üç Güzeller ile Kapadokya kırmızı turumuz başlar. Rehberimiz bulunduğunuz yer ile ilgili bilgileri size aktarır.

  Ürgüp Üç Güzeller Unesco Dünya Mirasları arasında yer alan Kapadokya’da en çok fotoğraf çekilen yerlerin ilk sırasında Üç Güzeller Peribacaları yer alıyor. Öyle ki her yıl yaklaşık 2 milyon turistin ziyaret ettiği bölgede, tüm gezginlerin, nişanlanan veya evlenen çiftlerin albümlerindeki fotoğraflarda, arka fonda Üç Güzeller var.

  Devrent Vadisi Avanos bölgesinde bulunan Devrent Vadisi de Kapadokya’ya sihirli değnek gibi dokunan zamandan masalsı bir portre gibi nasiplenmiş. Vadideki her bir peribacası sanki bir zamanlar canlıymış da taşa dönüşmüş suretler gibi göründüğünden, tüm dünyada ‘Hayal Vadisi (Imaginary Valley)’ ya da kayalarının gün batımında aldığı renkten olsa gerek ‘Pembe Vadi’ olarak anılır olmuş.

  Paşabağı Vadisi Sizlere Kapadokya’nın eşsiz güzellikleri arasında dikkat çeken ve mutlaka gidilmesi gereken Paşabağı vadisinden bahsedeceğim. Rahipler olarak da anılan ve Kapadokya sınırları içerisinde her yıl binlerce turisti ağırlayan bu eşsiz doğal güzelliği gezmeden gezinizi sonlandırmayın derim.

  Zelve Açık Hava Müzesi Ülkemizin en popüler turistik merkezlerinden bir tanesi olan ve peri bacaları ile dünyaya ün salan Kapadokya, özellikle doğal güzellikleri ile sizleri büyüleyecek ve kendine hayran bırakacak.Zelve vadisi bu doğal güzelliklerden bir tanesi.

  Çavuşin Göreme-Avanos yolu üzerinde küçük bir köy olan Çavuşin, böylesi etkileyici bir coğrafyada, dev gibi bir oyma kaya kütlesinin altına kurulmuş küçük bir yerleşim yeri.

  Güvercinlik Vadisi Nevşehir Kapadokya’daki en meşhur yerlerden bir tanesi Güvercinlik Vadisidir. İlgi çeken tarihi ve geçmişten günümüze kadar vadiye adını veren güvercinlerin öyküsü ile bütünleşen vadi, müthiş manzaraya karşı eskinin izlerini hissetmek isteyenlerin uğrak noktasıdır.


  ₺1500 ₺1250 SATIN AL

KAPADOKYAHOTELSBOOKING.COM AYRICALIĞIYLA

KAPADOKYA TATİL PAKETLERİ

1719 OTEL

KAPADOKYA OTELLERİ


KAPADOKYAHOTELSBOOKING.COM AYRICALIĞIYLA

KAPADOKYA BALAYI PAKETLERİ