HEMEN TIKLA, İLETİŞİME GEÇ 700 TL BONUS PUAN KAZAN

  Green(Yeşil) Tur

  Türkçe ve İngilizce Konuşan Rehberimiz şirketimize ait servis ile saat 09:30 ile 09:45 arasında sizleri otellerinizden alır ve ilk durağımız Güvercinlik Vadisi ile Kapadokya yeşil turumuz başlar. Rehberimiz bulunduğunuz yer ile ilgili bilgileri size aktarır.

  Güvercinlik Vadisi Nevşehir Kapadokya’daki en meşhur yerlerden bir tanesi Güvercinlik Vadisidir. İlgi çeken tarihi ve geçmişten günümüze kadar vadiye adını veren güvercinlerin öyküsü ile bütünleşen vadi, müthiş manzaraya karşı eskinin izlerini hissetmek isteyenlerin uğrak noktasıdır.

  Derinkuyu Yeraltı Şehri Kapadokya’da asırlık yolculuklardan dik çıkmış yüzlerce peribacasının yanında, kökü bir ağaç gibi derinlere inmiş 36 tane de yeraltı şehri bulunuyor. Derinkuyu Yeraltı Şehri ise bu şehirlerin en büyüğü!

  Narlıgöl Narlıgöl için Ihlara Vadisi’nin devamı da desek doğru olur. Doğal güzelliği ile Niğde’de önemli bir yer olan Narlıgöl, meteor düşmesiyle de oluşmuş olabileceği söylense de tüm Kapadokya bölgesinin tek krater gölü.

  Ihlara Vadisi Ihlara vadisi Kapadokya bölgesinin güneyinde Aksaray ili sınırları içerisindedir. Kapadokya’dan gerçekleştirilen günlük turlar ile ziyaret edilmektedir.

  Belisırma Köyü Ihlara Vadisi’nin ortasında, Melendiz Çayı kenarında küçücük bir köy Belisırma köyü. Hazır vadiye gelmişken oturup soluklanmak, yeşillikler arasında akan suyun sesiyle dinlenmek ve güzel lezzetler tatmak için uğranılası Anadolu köylerinden.

  Selime Manastırı Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Selime, Ihlara Vadisi’nin hemen bitiminde bulunuyor. Kapadokya’da gezilecek yerler başlığı altına yazılabilecek ilk isimlerden biri de bu bölgede yer alıyor. Dik bir yamaç üzerinde pek çok peribacası ile kendini süslemiş olan Selime köyü bazilika türünde bir katedrale de sahip.


  ₺1500 ₺1250 SATIN AL

KAPADOKYAHOTELSBOOKING.COM AYRICALIĞIYLA

KAPADOKYA TATİL PAKETLERİ

1719 OTEL

KAPADOKYA OTELLERİ


KAPADOKYAHOTELSBOOKING.COM AYRICALIĞIYLA

KAPADOKYA BALAYI PAKETLERİ